שאלות נפוצות

מתחילים

לא, ההצטרפות למועדון היא לגמרי בחינם!

אם כבר יש לך חשבון ב-raven, מזל טוב! זה אומר שאת כבר חברת raven.it כל מה שאת צריכה לעשות הוא פשוט להיכנס לחשבון שלך כדי לבדוק את כל ההטבות שמחכות לך. אם אין לך עדיין חשבון, זה בסדר - צרי אחד כאן!

חברות raven.it מקבלות הנחה של 20 ש"ח ברגע פתיחת חשבון (לבעלי חשבון קיימים, זה יהיה ביום השקת תוכנית התגמולים), ונקודה אחת על כל 1 ש"ח שאת מוציאה באתר שלנו! תהיה לך גם גישה מוקדמת למכירות, הנחות סודיות, מתנות לחברים בלבד, והזדמנות לזכות בפרסים בלעדיים. ככל שתעלי ברמת המועדון, היתרונות רק משתפרים! רמות מועדון:
כסף
זהב
פלטין
עייני ברשימה המלאה של הדרכים לצבור נקודות והטבות כאן!

חברה מביאה חברה

תני 15%, קבלי 300 נקודות. הזמיני את הבסטי שלך לבדוק את raven ואנו ניתן 15% הנחה לבסטי שלך ולך 300 נקודות ברגע שהבסטי שלך תבצע את הרכישה הראשונה שלה.. כדי להיות זכאית, החברה שאת מזמינה חייבת להיות לקוחה חדשה שלא רכשה מעולם ב- raven.co.il .
תתחילי להזמין עכשיו!

משלוחים והחזרות

מכיוון שאת מרוויחה נקודות עבור כל 1 ש"ח שאת מוציאה, את גם תאבדי נקודות על כל 1 ש"ח שאת מחזירה. במידה ותמירי את ההחזרה לגיפט קארד או החלפה בגובה ההחזרה, הנקודות שהיו לך לא יאבדו. עם זאת, לא תקבלי נקודות חדשות כאשר יופק לך גיפט קארד או בביצוע ההחלפה שלך.

חשבון

אם ביצעת רכישות בכתובות דוא"ל שונות שמשויכות למועדון raven.it, נוכל לאחד את הנקודות שלך לכתובת דוא"ל אחת, חשבון אחד.
שימי לב, נוכל לאחד אותם רק פעם אחת, אז הקפידי לשים לב לכתובת המייל שבה את משתמשת לביצוע רכישות! צרי קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו לסיוע נוסף - 073-3322255

למרבה הצער, כרגע לא ניתן לשנות את כתובת האימייל המשויכת לחשבון ה-raven.it שלך.

אנא ודאי שאת מחובתר לחשבון raven שלך בעת ביצוע הזמנה, זו הדרך היחידה להבטיח את צבירת הנקודות שלך. למרבה הצער, אם אינך מחוברת, הנקודות שלך לא יתווספו.

יום הולדת

כן! כל הדרכים לצבור נקודות והטבות נמצאות כאן.

רמות מועדות ונקודות

לא, את תתחילי לצבור נקודות רק לאחר פתיחת חשבון.

נקודות הן כמו שקלים, אבל יותר טוב! ככל שתצברי יותר נקודות, כך הרמת מועדון שאליה תוכלי להגיע גבוה יותר. אז איך אפשר לצבור נקודות? פשוט לקנות.

כל שקל שהוצא = נקודה אחת. זה כולל פריטי מבצע וכרטיסי מתנה!

חוות דעת, האם ה-raven שהזמנת הוא מה שקיווית לו? את תקבלי אימייל כשבוע לאחר ביצוע הרכישה. מלאי את חוות הדעת, לחצי על שלח. והנקודות בכיס שלך :)

עקבי אחרינו, ודאי שאת נשארת מעודכנת בחברות החברתיות שלנו Insta, TikTok, Facebook, - על כל מעקב תקבלי נקודות.

את יכולה לצבור נקודות רק על רכישות שבוצעו באמצעות אמצעי חיוב (כמו paypal) או כרטיס אשראי. רכישות שבוצעו באמצעות גיפט קארד לא יצברו נקודות עבור חשבונך אלא רק עבור החשבון של רוכש הגיפט קארד. אם את משתמשת גם בגיפט קארד וגם באמצעי החיוב/אשראי בהזמנה, תצברי נקודות רק על הסכום ששולם באמצעי החיוב/אשראי.

הנקודות שלך אמורות להופיע אוטומטית בחשבון שלך תוך דקות מרגע ביצוע ההזמנה שלך! את יכולה לעקוב אחר יתרת הנקודות והיסטוריית הצבירות שלך באיזור האישי בחשבון שלך.

אם לאחר שעתיים את עדיין לא רואה את הנקודות שלך, אל דאגה! צרי איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר כאן

ביקורות מאושרות ומתפרסמות באתר האינטרנט שלנו תוך שבוע מההגשה. ייתכן שיחלפו מספר ימי עסקים נוספים כדי לעדכן את הנקודות בחשבונך, אך אם עדיין אינך רואה את הנקודות לאחר 3 ימי עסקים, אל תהססי לפנות אלינו!

שימי לב, את יכולה לצבור נקודות רק עבור הגשת ביקורת אחת לחודש. את מוזמנת לתת את חוות דעתך למספר פריטים במהלך החודש, אך נקודות יתווספו רק לביקורת הראשונה.

עליך להגיש את הביקורת על המוצר באמצעות דוא"ל בקשת הביקורת שאת מקבלת עד 21 יום לאחר הרכישה.

רמת מועדון מורכבת מסך הרכישות שלך בשנה, פרטים כדי להגיע לרמת מועדון זהב ופלטין ניתן למצוא כאן.

לאחר שתיכנסי לרמת מועדון חדשה, תישארי ברמה זו למשך 12 חודשים. אם לאחר זמן זה לא תצברי נקודות כדי לשמור על רמת המועדון שלך, תועברי בחזרה לרמת מועדון שתואמת את סך הרכישות שלך ב-12 החודשים האחרונים.

לדוגמה: אם חצית את סף הכניסה לרמת מועדון זהב בינואר 2022, תשמר הרמה הזו עד ה-1 בינואר 2023, אך תורד לאחור אם לא רכשת לפי תנאי רמת המועדון במהלך 12 החודשים.

את לא צריכה לחכות כלל! ברגע שאת רוכשת בסכום הדרוש לכל רמה, את עולה שלב!

אנחנו יודעים שאת תקצרי את הפירות שלך איתנו בהקדם האפשרי! אבל במקרה שחשבת לשמור אותם ליום גשום, שימי לב שכל ההטבות שקיבלת בתמורה לנקודות יפוגו תוך 30 יום.

את יכולה לעקוב אחר היסטוריית הצבירות שלך על ידי כניסה לחשבון raven, וניווט לאיזור האישי שלך.

הטבות

בתור חברת מועדון raven.it מגיע לך ייעוץ חינם ואישי לפני כל הזמנה. לייעוץ אישי אנא שלחי הודעת וואטצאפ למספר 051-2743351 ויועצת אופנה תיצור איתך קשר בהקדם.

במידה ואת נמצאת ברמת המועדון המתאימה תוכלי להירשם ממש כאן.

במידה ואת נמצאת ברמת המועדון המתאימה תוכלי להירשם ממש כאן.

במידה ואת נמצאת ברמת המועדון המתאימה אז את בפנים :)

הדרך הטובה ביותר להישאר מעודכנת היא על ידי הרשמה לדוא"ל ול-SMS שלנו כאן.

במידה ואת נמצאת ברמת המועדון המתאימה ובא לך על יום צילום רייבני במיוחד אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות שלנו כאן

במידה ואת נמצאת ברמת המועדון המתאימה את תקבלי בכל הזמנה מתנה מפנקת מאיתנו.

המתנה היא לבחירתנו האישית ונשלחת אוטומטית בכל הזמנה, כל עוד את נמצאת ברמת המועדון המתאימה.