חברת raven לאורך כל דרכה שמה לנגד עיניה את הרצון לתת לכל אישה להרגיש טוב עם מי ומה שהיא, ליצור קולקציות רבות שיתאימו לך לכל יום, לכל היום.


raven לוקחת אותך מהסטודיו לרחוב - לעולם לא תצטרכי עוד לבחור.

שיגרת היומיום האינטנסיבית הובילה אותנו להבנה עמוקה שאנחנו חיים תוך כדי תנועה אז בין אם את הולכת לחדר כושר, לסטודיו שלך, לוקחת קפה, יוצאת, או שאת סתם בעבודה, את יכולה לחשוב עלינו כמלווה היומיומי שלך. לא סתם מלווה מלווה אופנתי, עוצמתי, שמונע על ידי עיצוב ומובל על ידי טרנדים אופנתיים עולמיים אך עם זאת בעל טכנולוגיות ויכולת ביצועיות מהמתקדמות בעולם.

תקראי לנו מורדי אופנה, פורעי חוק חדשנים - ניקח את זה. כל עוד אנחנו עוזרים לך לאסוף ביגוד בארון שאת באמת אוהבת.


איכות הבדים יוצאת הדופן

הבדים שלנו הם סימן ההיכר שלנו, את תהליך ייצור הבדים מלווים מבחר של מומחי טקסטיל מקצועיים שתפקידם להקפיד על הפרטים הקטנים בכל שלב של ייצור הבד, כך שכל בגד שמיוצר במפעלינו יוצא ומתמקם בסטנדרט היצור הגבוהה ביותר בעולם.


הקהילה שלנו

אנו קודם כל בראש ובראשונה קהילה ולאחר מכן מותג, מה שאומר שכולנו עוסקים בשיחה פתוחה, מה שמניע אותנו בכל בוקר מחדש הוא חיבור אמיתי עם הלקוחות שלנו.

אנחנו חיים כדי ליצור את מה  שאת רוצה, כי אנחנו במיטבנו כשאת מרגישה שלמה עם עצמך.


קצת היסטוריה

הסיפור של raven מתחיל בשנת 1995 בישראל... מה שהתחיל 10 שנים קודם כחברה יצרנית מצליחה ומוערכת למותגי יוגה בינלאומיים ומקומיים בשם דין ליין שהוקמה ע"י דניס ביטון עד לשנה שבה דניס החליטה שהיא מביאה את כל הידע והנסיון שצברה ללקוחה הישראלית והקימה מותג בגדי ספורט לנשים שרואה מולו את גוף ונפש האישה, להבין ממה אתן מתלהבות , איך אתן אוהבות להזיע ולעזור לכן לחגוג את מטרותיכן יחד ואף שם אותם במקום הראשון בכל בגד אותו הוא מייצר.


החזון שלנו

החזון הוא שאת, והנשים בסביבה שלך, והנשים בסביבה שלנו, ונשים בכל הארץ, בכל עיר, בכל שכונה, בכל רחוב ובניין, ירגישו טוב עם עצמן, עם איך שהן נראות, עם מה שהן לובשות, עם מה שהן ! בכל גיל ובכל מידה.

השקפת העולם שלנו ב-raven היא שכל אישה צריכה להרגיש מיליון דולר, ובעת.

ייצור הבגדים זו המטרה העומדת לפנינו , אשר נשפכת לתוכם, כדי שכבר בעת המדידה שלהם, תוכלי להרגיש בקלות מיליון דולר.

כמובן שהדרך להגשמת החזון חשובה לנו לא פחות מהחזון עצמו, ובבסיס העשייה היום יומית במפעלי החברה עומדים הערכים הבאים:

נוחות- אנו יודעים שעל מנת שתרגישי טוב עם עצמך, את צריכה לחוות נוחות מירבית

בהתאם לכך, אנו מייצרים ושואפים לייצר מגוון רחב של בגדי ספורט שיעניקו לך בראש ובראשונה נוחות מקסימלית שתלווה אותך בכל רגע בו תלבשי את ה-raven שלך.

אופנה- בנוסף לנוחות הגבוהה שאנו מקפידים עליה בייצור הבגדים שלנו, עומד דגש רב על אופנה וסטייל, בכדי שבגדי הספורט שלנו ישמשו אותך בכל מקום אליו תלכי.

לכן, בגדי הספורט שלנו לא רק מחטבים, אלא גם מותאמים לטרנדים החמים ולכל סיטואציה. שימושיות היא לגמרי שם המשחק מבחינתנו.

צמיחה והתפתחות- על מנת שנוכל להגיע אלייך, ולנשים נוספות, אנו שואפים להתרחב ולהתפתח ולהתרחב לפריסה עולמית, כך שכל אישה בכל מדינה, רחוב, ושכונה תוכל להיות שלמה עם הגוף שלה ולעוף על עצמה.

איכות- החזון שלנו הוא ליצור את המוצר הכי טוב בשבילך, בשביל אמא שלך, בשביל אחותך, בשביל חברה שלך, בשביל כולכן. לשם כך בגדי הספורט מיוצרים מהבדים הטובים ביותר בשוק, שמותאמים למזג האוויר הישראלי ולאופנה הישראלית, אך גם מותאמים לגוף שלך, לצרכים שלו ולקימורים שלו.

התמקדות בך- בכל בגד שמיוצר במפעלי החברה, אני, וכל העוסקים במלאכה, רואים אותך עומדת בבסיסו. כי העובדים במפעלי החברה עובדים על מנת לא יהיו פקטורים בקבלה העצמית שלך, אלא רק ההרגשה הטובה שאת מקבלת כשאת מסתכלת במראה לבושה בבגדי הספורט של רייבן.